Treningsplan 2020/2021 - Senior

Uke

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lørdag

Søndag

22


Greveløkka skole klokken 17,00, 6/8 stk 1000. lav I,4.




 


23


Møte 18,00 Vienkrysset klokken 18,00, Gåsbutest klassisk rulleski.


Møte 17,30 Sveum Idrettspark, 3000 lm.


Møte klokken 09,00. Lillehammer, rulleski fristil 15 km for gutta, 10 km for jenter.


24


Hamar Montessoriskole klokken 17,00, spenst, Hurtighet, 90 min.




Klokken 09,00, Natrudstilen, rulleski fristil sprint.


25


Fagerlund Skole klokken 17,00, elghufs, 6/8 drag a 8 min.




Vienkrysset klokken 09,00, rulleski klassisk intervall I,3. 4/6 drag a 12 min, 3 min pause.


26


Greveløkka skole klokken 17,00, 6/8 stk 1000. lav I,4.






27




1 økt Ottestadhallen klokken 09,00, 8 drag a 1,7 km i bratt mote, klassisk rulleski.                                    2 økt, Montessoriskole 16,00, 90 min løp I,1.

1 økt, Vienkrysset klokken 09,00, rulleski fristil 120 min.                       2 økt, noe gøy, Per Ivar, Jørgen og Fredrik har ansvar for økta.

Klokken 09,00, Natrudstilen, rulleski klassisk sprint.                       2 økt Ottestadhallen 16,00, rulleski fristil I,1, 120 min

Gåsbu

klokken 09,00, løpetur 3 timer.

28


Greveløkka skole klokken 17,00, 6/8 stk 1000. lav I,4.






29


Ottestadhallen klokken 17,00, 8 drag a 1,7 km i bratt mote, klassisk rulleski.  




Vienkrysset klokken 09,00, rulleski klassisk intervall I,3. 4/6 drag a 12 min, 3 min pause.


30


Fagerlund Skole klokken 17,00, elghufs, 6/8 drag a 10 min.




Vienkrysset klokken 09,00, rulleski fristil intervall I,3. 6/8 drag a 8 min, 2 min pause.


31


Greveløkka skole klokken 17,00, 6/8 stk 1000. lav I,4.


1 økt Ottestadhallen klokken 09,00, 8 drag a 1,7 km i bratt mote, klassisk rulleski.                                    2 økt, Montessoriskole 16,00, 90 min løp I,1.

1 økt, Fagerlund Skole klokken 17,00, elghufs, 6/8 drag a 10 min.     2 økt, Vienkrysset klokken 16,00,  rulleski fristil I,1, 90 min.

Klokken 09,00, Natrudstilen, rulleski fristil sprint.                       2 økt Ottestadhallen 16,00, rulleski fristil I,1, 120 min

Gåsbu

klokken 09,00, løpetur 3 timer, I,1 fart.

32


Hamar Montessoriskole klokken 17,00, spenst, Hurtighet, 90 min.






33


Møte 18,00 Vienkrysset klokken 18,00, Gåsbutest klassisk rulleski.


Møte 18,00 Sveum Idrettspark, 3000 lm.


Møte klokken 09,00. Lillehammer, rulleski fristil 15 km for gutta, 10 km for jenter.


34


Fagerlund Skole klokken 17,00, elghufs, 5/7 drag a 12 min.




Vienkrysset klokken 09,00, rulleski klassisk intervall I,3. 4/6 drag a 12 min, 3 min pause.


35


Greveløkka skole klokken 17,00, 6/8 stk 1000. lav I,4.




Fagerlund Skole klokken 17,00, elghufs, 4/5 drag a 15 min.


36



Samling Natrudstilen?

Samling Natrudstilen?

Samling Natrudstilen?

Samling Natrudstilen?

Samling Natrudstilen?

37


Greveløkka skole klokken 17,00, 6/8 stk 1000. lav I,4.






38


Hamar Montessoriskole klokken 17,00, spenst, Hurtighet, 90 min.






39


Møte 18,00 Vienkrysset klokken 18,00, Gåsbutest klassisk rulleski.


Møte 18,00 Sveum Idrettspark, 3000 lm.


Møte klokken 09,00. Lillehammer, rulleski fristil 15 km for gutta, 10 km for jenter.


40


Greveløkka skole klokken 17,00, 6/8 stk 1000. lav I,4.






41








42



Samling Fredrikstad

Samling Fredrikstad

Samling Fredrikstad

Samling Fredrikstad

Samling Fredrikstad

43








44








45

Samling Trysil

Samling Trysil

Samling Trysil

Samling Trysil

Samling Trysil







Levert av IdrettenOnline