Navn

Verv/utvalg

Periode

Mobil

Epost











Hovedstyret 2016:






Ingrid Robøle
Leder
2017-2019
99739977

ingrid.robole@azets.com

Jo Helgestad
Leder junior/senior

 2016-2018    


 90581215


jo.helgestad@hotmail.com

Hans Martin Raknerud

Sekretær

2017-2019

45049256

mraknerud@hotmail.com

Pål Erik Langøygjelten
Leder arr. og marked
2017-2019
97071312
pal-erik.langoigjelten@evry.com
Nina Kaulum
Leder yngresutvalget
2016-2018
99493292'
nina.kaulum@gmail.com

Hans Tore Riibe
Leder tur-løperutvalget
2016-2018
48267929 hans-tore.riibe@norsk-tipping.no
Sven Egil Holmsen

Leder løypeutvalget

2016-2018

95858582

seh@moelven.com





Sivert Seim
Kasserer
2016-2017
97569087
sivertseim@gmail.com

Stein-Arne Alnæs

Daglig leder

2017-

93403121

epost@hamar-skiklubb.no


Senior- og juniorutvalg:
Jo Helgestad


Leder


2016-2018


90581215


jo.helgestad@hotmail.com
Gudbrand Lien
Sportslig leder

2016-2018


92488335


gudbrand.lien@inn.no


Jon Anders Græsli Medlem

2016-2018






Håvard Bjørgen

Medlem

2016-2018

95858704

haavard.bjorgen@sparebanken-hedmark.no








Yngres utvalg:









Nina Kaulum Leder

2016-2018

99493292
nina.kaulum@gmail.com
Andre Kvarstad

Sportslig leder

2016-2018

95777805

akvarst@gmail.com

Heidi Skåret

Medlem

2016-2018



Pernille Bjørnstad Medlem

2016-2018



Terje Andreassen

Medlem

2016-2018

93224949

terje.andreassen@hamar.kommune.no















Økonomiutvalget:









Ingrid Robøle

Controller

2016-2018

99739977

Ingrid.robole@visma.no

Sivert Seim

Kasserer

2016-2018

97569087
sivertseim@gmail.com










Turløperutvalg:









Hans Tore Riibe

Leder

2016-2018

48267929

hans-tore.riibe@norsk-tipping.no

Siri Kraft Talsnes Medlem

2017-2019





Mads Novik Nilsen

Medlem

2017-2019





Morten E. Lund

Medlem

2017-2019















Arrangement- og markedsutvalg:









Pål Erik Langøygjelten

Leder

2017-2019



Wenche Syversen

Dugnad

2017-2019




Mona Reinemo

Dugnad

2017-2019












Husstyret:









Bjørn Sveen

Leder

2017-2019

41203148

bsveen470@gmail.com

Ronny Syversen

Medlem

2017-2019




Reidar E. Stræte
Medlem

2017-2019

90019109

restr@online.no

Lene HelgestadMedlem2017-2019




























Løype- og anleggsutvalg:









Sven Egil Holmsen

Leder

2016-2018

95858582

seh@moelven.com

Per Arne Reinemo

Medlem

2017-2019

99746355

preinemo@bbnett.no

Kolbjørn Henjum

Medlem

2017-2019

95143466

kolhenjum@hotmail.com

Egil Herslet

Medlem

2017-2019













Revisorer:








Frode Bergersen

Leder

2016-2018

97696296frode.bergersen@gmail.com

Petter Skåret

Medlem

2017-2019











Valgkomité:









Jan Håkon Øverhaug

Medlem

2016-2018

jon.hakon.overhaug@hamar.kommune.no
Ubesatt

Medlem

2017-2019





Powered by: Bloc