Team 2005-2006: Aktivitetskalender 2016/2017


Uke Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
1 2/1
17.00-18.30
Basistrening
Katta
Marianne / Erik
3/1
18.00-19.15
Gåsbu, Skøyting
Marianne / Erik / Sivert / Tone
4/1
Klubbrenn
Gåsbu
Fristil
Påmelding
Frist 2/1, eller på stadion
5/1 6/1 7/1
SC1 - Sprint klassisk
Veldre Sag
påmeldingsfrist 4/1
8/1
KM Sprintstafett
Veldre Sag
Påmelding til Erik senest 2/1.

2 9/1
17.00-18.30
Basistrening
Katta
Kristin / Sivert
10/1
18.00-19.15
Gåsbu, klassisk
Erik / Sivert /Tone
11/1 12/1 13/1 14/1 15/1
Moelvenrennet
Sjusjøen
Påmeldingsfrist: 13/1
3 16/1
17.00-18.30
Basistrening
Katta
Marianne / Tone
17/1
18.00-19.15
Gåsbu, klassisk
Erik / Sivert /Tone
18/1
Klubbrenn
Gåsbu
Klassisk
Påmelding
frist 16/1,
eller for 17.30.
19/1 20/1 21/1
SC2- Krystallrennet klassisk
Magnor skole /
Oslo Skifestival, individuelt
Holmenkollen
22/1
SC3 - fristil enkeltstart
Granli /
Oslo skifestival
mixstafett
Holmenkollen
4 23/1
17.00-18.30
Basistrening
Katta
Kristin / Erik
24/1
18.00-19.15
Gåsbu, skøyting
Marianne /Sivert / Tone / Erik
25/1 26/1 27/1 28/1
SC4 - KM Klassisk fellestart, Rena Leir
29/1
SC5 - KM Sprint fristil,
Hernes stadion
5 30/1
17.00-18.30
Basistrening
Katta
Marianne / Sivert
31/1
18.00-19.15
Gåsbu, skøyting
Sivert / Tone / Erik
1/2
Klubbrenn
Gåsbu
Fristil
Påmelding
2/2 3/2 4/2
Helt Konge,Skicross
Budor, utsatt til
2. april
5/2
Helt Konge,Fristil fellesstart
Budor, utsatt
til 2. april
6 6/2
17.00-18.30
Basistrening
Katta
Kristin / Tone
7/2
18.00-19.15
Gåsbu, klassisk
Erik / Sivert
8/2 9/2 10/2 11/2
SC6 Pursuit
Savalen
12/2
SC7 KM fristil enkeltstart
Savalen
7 13/2
17.00-18.30
Basistrening
Katta
Marianne / Erik
14/2
Madshusstafetten
Vind, Gjøvik
2-mannstafett
15/2
Klubbrenn
Gåsbu
Klassisk
Påmelding
16/2 17/2 18/2 19/2
8 20/2
VF
21/2
VF
22/2
VF
23/2
VF
24/2
VF
25/2

26/2
9 27/2
17.00-18.30
Basistrening
Katta
Kristin / Sivert
28/2
18.00-19.15
Gåsbu, skøyting
Erik / Sivert / Tone
1/3
Klubbrenn
Gåsbu
Fristil
Påmelding
2/3
18.00
Skoleskistafett
Gåsbu
3/3 4/3 5/3
10 6/3
17.00-18.30
Basistrening
Katta
Marianne / Tone
7/3
18.00-19.15
Gåsbu, skøyting
Erik / Sivert
8/3
Gjennomgang
Ungdomsbirkenløypa!

9/3 10/3
Overnattingssamling
på Budor.

start: 16.45
11/3
Overnattingssamling
på Budor.

Slutt: 15.15
12/3
Ungdomsbirken
11 13/3
17.00-18.30
Basistrening
Katta
Kristin / Erik
14/3
18.00-19.15
Gåsbu, klassisk
Sivert / Erik
15/3
Klubbmesterskap
16/3 17/3 18/3 19/3
12 20/3
17.00-18.30
Basistrening
Katta
Marianne / Sivert
21/3
18.00-19.15
Gåsbu, klassisk
Sivert / Erik/ Tone
22/3 23/3 24/3 25/3


SC8-finale Fristil fellesstart

Natrudstilen

26/3
KM-stafett fristil
Natrudstilen
13 27/3
17.00-18.30
Basistrening
Katta
Kristin / Tone
28/3
18.00-19.15
Gåsbu, skøyting
Tone / Sivert / Erik
29/3 30/3 31/1 1/4
Budor skifestival, Helt konge
2/4
Sesongavslutning, Budor
14 3/4
17.00-18.30
Basistrening
Katta
Erik
4/4
18.00 -
Avslutningstrening
Nærmere info
kommer
5/4 6/4 7/4 8/4
Bama langrennsfestival, Sjusjøen, distanserenn.
Bama langrennsfestival, Sjusjøen, LCR.
9/4
Palmesøndag
Powered by: Bloc