Aktivitetskalender Junior / Senior 2019/2020

Denne siden oppdateres løpende.

Følg også med på Facebook gruppen Hamar Skiklubb/Ottestad Ski - Junior/senior

Hovedtrener Jr: Marianne Myklebust (MM)

Hovedtrener Sr: Bjørn Sørli (BS)

Trener, styrke/basis mandager: Ivar Lome (IL)

Trener: Stine Olsen Kirkevik (SOK)

Økt-trener:

Økt-trener:

Forkortelsene på trenerne er brukt nedenfor til å angi økt-ansvarlige.

Uke/
Int
MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
1
30/12
31/12
(I3) K Felles
6 drag *3-6 min
Gåsbu kl. 10:00
GODT NYTT ÅR
1/1
2/1
3/1
4/1
Hamar bysprint
5/1
Moelvenrennet
2
6/1  I
Styrke Katta 17.00
7/1
 (I4/5) S Felles intervall
(Overfart 4-5 * 2 min,
 4-5*1 min) Budor

8/1
9/1
10/1
NC Lygna
11/1
NC Lygna
12/1
NC Lygna
3
13/1 I
Styrke Katta 17.00
14/1
15/1 

16/1 
(I1/2) Gåsbu kl 18. Fellesøkt skøyting - fart, hurtighet,
svingteknikk og dueller.  
17/1
18/1
19/1
4
20/1 I
Styrke Katta 17.00
21/1
(I5) S Fellesøkt
Klubbrenn Budor
22/1

23/1
(I1) K Fellestrening LK
Gåsbu
24/1
25/1
26/1
5
27/1 I
Styrke Katta 17.00
28/1
(I1) S Felles m/ teknikk
 i lett terreng Gåsbu
29/1
30/1
(I1) K Fellestrening,
teknikk/hurtighet
Gåsbu
31/1
1/2
2/2
(I5)NM stafett Konnerud
6
3/2 I
Styrke Katta 17.00
4/2
(I5)K Pyramideintervall, Gåsbu
5/2
6/2
(I1) S Fellestrening,
teknikk/hurtighet
Gåsbu (W-fri)
7/2
8/2
9/2
7
10/2 I
Styrke Katta 17.00
11/2
(I4/5) S Felles intervall
(Overfart 4-5 * 2 min,
 4-5*1 min) Budor
12/2
13/2
14/2
NC Kollen
15/2
NC Kollen
16/2
NC Kollen
8
17/2 I
Styrke Katta 17.00
18/2
19/2
20/2
21/2
22/2
23/2
9
24/2 I
Styrke Katta 17.00
25/2
(I1) S Felles trening
teknikk og hurtighet
26/2
(I5) K Felles
Klubbrenn Gåsbu
27/2
28/2
29/2
1/3
10
2/3I
Styrke Katta 17.00
3/3
(I5)K rolig teknikk
4/3
(I5) K Felles
Klubbrenn Gåsbu
5/3
6/3
7/3
8/3
11
9/3I
Styrke Katta 17.00
10/3
(I4/5) K Felles Budor
(Overfart
4-5 drag * 2 min,
 4-5 drag*1 min)
11/3
12/3
13/3
(I5) Jr NM
Beitostølen
14/3
(I5) Jr NM
Beitostølen
15/3
(I5) Jr NM
Beitostølen
12
16/3I
Styrke Katta 17.00
17/3
18/3
19/3
(I4/5) K Felles
(Overfart
4-5 drag * 2 min,
 4-5 drag*1 min)
20/3
21/3
22/3
13
23/3I
Styrke Katta 17.00
24/3
(I3) S Felles Intervall 6 *2-4 min lett terreng  
25/3
26/3
27/3
NC Lillehammer
28/3
29/3
NC Finalen
Powered by: Bloc