Aktivitetskalender Junior / Senior 2019/2020

Denne siden oppdateres løpende.

Følg også med på Facebook gruppen Hamar Skiklubb/Ottestad Ski - Junior/senior

Hovedtrener Jr: Marianne Myklebust (MM)

Hovedtrener Sr: Bjørn Sørli (BS)

Trener, styrke/basis mandager: Ivar Lome (IL)

Trener: Stine Olsen Kirkevik (SOK)

Økt-trener:

Økt-trener:

Forkortelsene på trenerne er brukt nedenfor til å angi økt-ansvarlige.

Uke/
Int
MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
43
Lett
21/10 I
Styrke Katta 17.00
22/10
23/10 MM
(I3/4) Fellesøkt rulleski Klassisk intervall 4*4 min
Ta med H-lykt. kl.17.00 Furnes kirke Marianne og Bjørn koordinerer
24/10
25/10
26/10
27/10
Ottestadstien rundt
44
Med
28/10 I
Styrke Katta 17.00
29/10 M
(I3/4) Fellesøkt løp
Spenst. Intervall i rundløype, 2 drag pr runde ca 3,5-4min og 1,5-2min. 17-18år: tot 30 min.19-20år: tot 40 min, Hedm.toppen kl.18:00 Marianne koordinerer
30/10
31/10 S
(I2/3) Fellesøkt løp m staver, hurtighet, spenst, styrke. Hedmarstoppen kl 18.00
01/11
02/11
03/11
45
Høy
04/11 I
Styrke Katta 17.00
05/11 JAN
(I3/4) Fellesøkt løp
Intervall Ankerskogen
(5-8*1000m) kl. 18:00
Jan koordinerer
06/11
07/11
Kretssamling
08/11
Kretssamling
09/11
Kretssamling
10/11
Kretssamling
46
Lett
11/11 I
Styrke Katta 17.00
12/11
13/11 M
14/11 M
(I3/4) K Fellesøkt ski Naturlig-intervall/balanse/hurtighet
kl 18:00 Gåsbu
Marianne koordinerer
15/11
16/11 M
(I4/5) K Fellesøkt ski
m/Jr. landslagstrener
M. Kørra,
hurtighet, intervall, styrke
Marianne koordinerer

17/11
47
Med
18/11 I
Styrke Katta 17.00
19/11Jan U
(I3) Fellesøkt løp
Intervall 45/15x6, 5-6 reps Gubbestua kl. 18:00
Jan Ulrik koordinerer
20/11
21/11

SKEI åpen HSKsamling
Marianne og Stine koordinerer

(I1) Klassisk langtur 

22/11

(I2) Skate, langtur m/teknikk og video

(I1) Klassisk langtur med teknikk

23/11

(I3)Skate Intervall  m/video

(I4) Klassisk sprintintervall, hurtighet,styrke
(forb.Jr NM sprint Lygna)

24/11
(I1) (K/S) langtur
bytte stilart ½-veis
48
Med
25/11 I
Styrke Katta 17.00
26/11Jan
(I3) Fellesøkt  løp,
6-8 stk x 4-6min Ankerskogen
kl. 18:00
Jan koordinerer
27/11
28/11Stine
(I2/3) K Fellesøkt ski, hurtighet, balanse.
Gåsbu kl 18.00
Stine koordinerer
29/11
30/11 Marianne
(I5) S Fellesøkt ski,
konkurranseforberedende intervall m/teknikk 2*2 min +4*4min + 4*1, kl. 9:30 Marianne koordinerer
01/12
49
Høy
02/12 I
Styrke Katta 17.00
03/12 Bjørn
(I4) K Fellesøkt ski sprintintervall/hurt/balanse
kl 18:00
Bjørn koordinerer
04/12
05/12 M
(I1) S LANGTUR, ski,
kl. 18:00 Gåsbu
Marianne koordinerer
06/12
07/12
08/12 Jan
(I5) S Fellesøkt ski
Konk.forberedende intervall 2km runder 3-6 stk kl. 9:30
Jan koordinerer
50
Lett
09/12  I
Styrke Katta 17.00
10/12 Marianne
(I3/4) K Fellesøkt ski, stafettil/balanse/
styrke, kl 18:00
Marianne koordinerer
11/12 Marianne
(I1/3) S Fellesøkt ski
m/Jr. landlagtrener
M. Kørra teknikk m.m kl. 18:00 intervall
Gåsbu Marianne koordinerer
12/12
13/12
14/12
15/12
Skirenn Sjusjøen

51
Med
16/12  I
Styrke Katta 17.00
17/12 Bjørn
(I5) K Fellesøkt ski
Sprintintervall/styrke
Bjørn koordinerer
18/12
19/12 Marianne
(I1) S Fellesøkt langtur  
Gåsbu kl. 18:00,
Marianne
20/12
21/12
22/12
52
Med
23/12
24/12
25/12
26/12
27/12
28/12
29/12
Levert av IdrettenOnline