Navn

Verv/utvalg

Periode

Mobil

Epost

Hovedstyret 2018-2019:






Ingrid Robøle
Leder/kasserer 
2017-2019
99739977

ingrid.robole@azets.com

Per Olav Bjørgan Leder junior/senior

 2018-2020    


 95289300


per.olav@byggmester-bjorgan.no

Hans Martin Raknerud

Sekretær

2017-2019

47335227

mrakneru@hotmail.com

Pål Erik Langøygjelten
Leder arr. og marked
2017-2019
97071312
pal-erik.langoigjelten@evry.com





Frode Bergersen Leder yngres utvalg
2018-2019
97696296frode.bergersen@nortura.no

Hans Tore Riibe
Leder tur-løperutvalget
2018-2019
48267929 hans-tore.riibe@norsk-tipping.no
Per Arne Reinemo

Leder løypeutvalget

2018-2019

95858582

preinemo@bbnett.no


Jo Helgestad

Daglig leder

2018-
90581215
epost@hamar-skiklubb.no


Senior- og juniorutvalg:










Per Olav BjørganLeder2018-202095289300 

per.olav@byggmester-bjorgan.no
Mari Hagen FraurudMedlem2018-202041521710mari.fraurud@energima.no
Olav Nilsen 

Medlem

2017-2019

95987841

olan2@online.no

Ronny Syversen

Medlem2018-202090561398syversen59@gmail.com
Håvard Bjørgen

Medlem

2018-2019

95858704

haavard.bjorgen@sparebanken-hedmark.no


May-Elin Moe Kvernvolden


Medlem 2018-2019 91140314

may-elin.kvernvolden@riksrevisjonen.no
Yngres utvalg:









Frode Bergersen
Leder

2018-2019

97696296
Frode.bergersen@nortura.no   
Andre Kvarstad


Sportslig leder


2018-2020


95777805


akvarst@gmail.com


Jon Håkon Øverhaug

Medlem


2018-2020


46800613

Jon.hakon.overhaug@hamar.kommune.no

Pernille Bjørnstad

Medlem/Ass Sportslig leder


2018-2020


95233229


pernilfre@hotmail.com


Nina Regland Kaulum
Medlem

2018-2020

99493292
Nina.kaulum@gmail.com
Thomas Linholt Medlem 2018-2020 41338062Tlinholt@online.no
Økonomiutvalget:









Ingrid Robøle

Controller

2018-2019

99739977

Ingrid.robole@azets.com

Turløperutvalg:









Hans Tore Riibe

Leder

2018-2019

48267929

hans-tore.riibe@norsk-tipping.no

Siri Kraft Talsnes Medlem

2017-2019

93019218

siri.kraft.talsnes@hamar.kommune.no

Mads Novik Nilsen

Medlem

2017-2019

47012333

noviknilsen@gmail.com

Morten E. Lund

Medlem

2017-2019

97978410

mortenelund@gmail.com

Arrangement- og markedsutvalg:









Pål Erik Langøygjelten


Leder


2017-2019


97071312


pal-erik.langoigjelten@every.com


Wenche Syversen

Dugnad

2017-2019

90763080

Mona Reinemo

Dugnad

2017-2019

91630908


Husstyret:









Bjørn Sveen

Leder

2017-2019

41203148

bsveen470@gmail.com

Ronny Syversen

Medlem

2017-2019

90561398

syversen59@gmail.com

Reidar E. Stræte
Medlem

2017-2019

90019109

restr@online.no

Løype- og anleggsutvalg:









Per Arne Reinemo
Leder2018-201997120959
preinemo@bbnett.no
Sven Egil Holmsen

Medlem

2016-2018

95858582

seh@moelven.com

Kolbjørn Henjum

Medlem

2017-2019

99746355

kolhenjum@hotmail.com

Egil Hersleth

Medlem

2017-2019

97046589

egil.hersleth@gmail.com
Revisorer:








Petter Skåret
Leder2017-201999095992
Frode Bergersen

Medlem

2018-2020

97696296

frode.bergersen@gmail.com

Valgkomité:




Reidar Seim

Leder 2018-2019 41478037 r.seim@albaran.no

Tor Harald Tusvik

Medlem

2018-2020

45021325

tusvik.tor.harald@gmail.com


Levert av IdrettenOnline