Navn

Verv/utvalg

Periode

Mobil

Epost











Hovedstyret 2016:






Ingrid Robøle
Leder
2017-2019
99739977

ingrid.robole@azets.com

Jo Helgestad
Leder junior/senior

 2016-2018    


 90581215


jo.helgestad@hotmail.com

Hans Martin Raknerud

Sekretær

2017-2019

47335227

mrakneru@hotmail.com

Pål Erik Langøygjelten
Leder arr. og marked
2017-2019
97071312
pal-erik.langoigjelten@evry.com
Nina Kaulum
Leder yngresutvalget
2016-2018
99493292'
nina.kaulum@gmail.com

Hans Tore Riibe
Leder tur-løperutvalget
2016-2018
48267929 hans-tore.riibe@norsk-tipping.no
Sven Egil Holmsen

Leder løypeutvalget

2016-2018

95858582

seh@moelven.com





Sivert Seim
Kasserer
2016-2017
97569087
sivertseim@gmail.com

Stein-Arne Alnæs

Daglig leder

2017-

93403121

epost@hamar-skiklubb.no


Senior- og juniorutvalg:
Jo Helgestad



Leder


2016-2018


90581215


jo.helgestad@hotmail.com
Gudbrand Lien
Sportslig leder

2016-2018


92488335


gudbrand.lien@inn.no


Jon Anders Græsli

Medlem

2016-2018

99499324

jon.grasli@inn.no


Håvard Bjørgen

Medlem

2016-2018

95858704

haavard.bjorgen@sparebanken-hedmark.no









Yngres utvalg:









Nina Kaulum Leder

2016-2018

99493292

nina.kaulum@gmail.com
   
Andre Kvarstad


Sportslig leder


2016-2018


95777805


akvarst@gmail.com


Heidi Skåret


Medlem


2016-2018


91596354


heidiskaret@hotmail.com


Pernille Bjørnstad

Medlem


2016-2018


95233229


pernilfre@hotmail.com


Terje Andreassen

Medlem

2016-2018

93224949

terje.andreassen@hamar.kommune.no















Økonomiutvalget:









Ingrid Robøle

Controller

2016-2018

99739977

Ingrid.robole@visma.no

Sivert Seim

Kasserer

2016-2018

97569087

sivertseim@gmail.com











Turløperutvalg:









Hans Tore Riibe

Leder

2016-2018

48267929

hans-tore.riibe@norsk-tipping.no

Siri Kraft Talsnes Medlem

2017-2019

93019218

siri.kraft.talsnes@hamar.kommune.no

Mads Novik Nilsen

Medlem

2017-2019

47012333

noviknilsen@gmail.com

Morten E. Lund

Medlem

2017-2019

97978410

mortenelund@gmail.com











Arrangement- og markedsutvalg:









Pål Erik Langøygjelten


Leder


2017-2019


97071312


pal-erik.langoigjelten@every.com


Wenche Syversen

Dugnad

2017-2019




Mona Reinemo

Dugnad

2017-2019












Husstyret:









Bjørn Sveen

Leder

2017-2019

41203148

bsveen470@gmail.com

Ronny Syversen

Medlem

2017-2019

90561398

syversen59@gmail.com

Reidar E. Stræte
Medlem

2017-2019

90019109

restr@online.no

Lene HelgestadMedlem2017-2019
91874892 
lene.helgestad@gmail.com


























Løype- og anleggsutvalg:









Sven Egil Holmsen

Leder

2016-2018

95858582

seh@moelven.com

Per Arne Reinemo

Medlem

2017-2019

97120959

preinemo@bbnett.no

Kolbjørn Henjum

Medlem

2017-2019

99746355

kolhenjum@hotmail.com

Egil Herslet

Medlem

2017-2019

97046589












Revisorer:








Frode Bergersen

Leder

2016-2018

97696296

frode.bergersen@gmail.com

Petter Skåret

Medlem

2017-2019











Valgkomité:









Jan Håkon Øverhaug

Medlem

2016-2018

jon.hakon.overhaug@hamar.kommune.no

Ubesatt

Medlem

2017-2019






Powered by: Bloc