Navn

Verv/utvalg

Periode

Mobil

Epost

Hovedstyret 2019-2020:






Ingrid Robøle
Leder/kasserer 
2019-2020
99739977

ingrid.robole@azets.com

Per Olav Bjørgan Leder junior/senior
2018-2020

 
95289300
 


per.olav@byggmester-bjorgan.no

Hans Martin Raknerud

Sekretær

2019-2021

47335227

mrakneru@hotmail.com


Leder arr. og marked



Andre Kvarstad Leder yngres utvalg
2019-2021
95777805andre.kvarstad@sb1ostlandet.no

Siri Kraft Talsnes Leder tur-løperutvalget
2019-2021
48267929 siri.kraft.talsnes@hamar.kommune.no
Per Arne Reinemo

Leder løypeutvalget

2019-2021

95858582

preinemo@bbnett.no

Stein Arild UtbyLeder Husstyret2019-202147890460sautby@hotmail.com

Jo Helgestad

Daglig leder

2018-
90581215
epost@hamar-skiklubb.no





Junior- og senior utvalg



Per Olav BjørganLeder2018-202095289300 

per.olav@byggmester-bjorgan.no
Frode BergersenMedlem2019-202197696296frode.bergersen@nortura.no
Stig Anders StensbyMedlem2019-202199574744stig.anders.stensby@sykehuset-innlandet.no
Gudbrand LienMedlem2019-202192488335gudbrand.lien@inn.no
Mari Hagen FraurudMedlem2018-202041521710mari.fraurud@energima.no
Ronny Syversen

Medlem2018-202090561398syversen59@gmail.com





Yngres utvalg:









Andre KvarstadLeder2018-202095777805
akvarst@gmail.com
Knut Jørgen StramrudMedlem2019-202190794822
Pernille Bjørnstad

Medlem/Ass Sportslig leder


2018-2020


95233229


pernilfre@hotmail.com


Nina Regland Kaulum
Medlem

2018-2020

99493292
Nina.kaulum@gmail.com
Thomas Linholt Sportslig leder 2018-2020 41338062Tlinholt@online.no
Bjørn OrskaugMedlem2019-2021






Økonomiutvalget:









Ingrid Robøle

Controller

2019-2021

99739977

Ingrid.robole@azets.com






Turløperutvalg:









Siri Kraft Talsnes Leder

2019-2021

93019218

siri.kraft.talsnes@hamar.kommune.no

Bjørn BrynhildsvollMedlem2019-2021






Arrangement- og markedsutvalg:














Husstyret:









Stein Arne UtbyLeder2019-202147890460sautby@hotmail.com
Reidar E. Stræte
Medlem

2019-2021

90019109

restr@online.no

Frank EngebakkenMedlem2019-2021

Håkon BeitnesMedlem2019-2021






Løype- og anleggsutvalg:









Per Arne Reinemo
Leder2019-202197120959
preinemo@bbnett.no
Sven Egil Holmsen

Medlem

2019-2021

95858582

seh@moelven.com

Kolbjørn Henjum

Medlem

2019-2021

99746355

kolhenjum@hotmail.com

Egil Hersleth

Medlem

2019-2021

97046589

egil.hersleth@gmail.com
Ole Christian BangMedlem2019-202195143466ole.bang@vegvesen.no





Revisorer:








Petter Skåret
Leder2019-202199095992
Frode Bergersen

Medlem

2019-2021

97696296

frode.bergersen@gmail.com






Valgkomité:




Camilla Jevanord

Leder 2019-2021 41661677 til_camilla@hotmail.com

Tor Harald Tusvik

Medlem

2018-2020

45021325

tusvik.tor.harald@gmail.com


Levert av IdrettenOnline