Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 28 Sep
kl 18:00 - 20:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Fri 1 Oct
kl 08:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sat 9 Oct
kl 08:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sat 16 Oct
kl 08:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sat 23 Oct
kl 08:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Thu 28 Oct
kl 16:00 - 22:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Fri 29 Oct
kl 10:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sat 30 Oct
kl 08:00 - 23:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sat 6 Nov
kl 08:00 - 23:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sun 7 Nov
kl 09:00 - 23:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sat 13 Nov
kl 08:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sat 20 Nov
kl 08:00 - 23:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Fri 26 Nov
kl 13:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sat 27 Nov
kl 10:00 - 23:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Fri 3 Dec
kl 09:00 - 23:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sat 4 Dec
kl 11:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sat 11 Dec
kl 08:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Thu 30 Dec
kl 13:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sat 15 Jan 2022
kl 13:00 - 23:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sat 29 Jan 2022
kl 13:00 - 23:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sat 30 Apr 2022
kl 08:00 - 23:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Fri 6 May 2022
kl 13:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sat 14 May 2022
kl 08:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Fri 27 May 2022
kl 18:00 - 20:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sat 4 Jun 2022
kl 06:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sat 5 Aug 2023
kl 13:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 28 Sep
kl 18:00 - 20:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 27 Sep
kl 20:00 - 22:00
Ëvaluering KGP
Gubbestua  
Bruk av "salen", ikke møterommet   Les mer  
Fri 24 Sep
kl 16:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 21:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 20 Sep
kl 19:00 - 21:00
Styremøte
Gubbestua  
  Les mer  
Sun 19 Sep
kl 12:00 - 23:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Fri 17 Sep
kl 18:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Fri 10 Sep
kl 13:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:00 - 20:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Sat 4 Sep
kl 09:00 - 23:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Tue 31 Aug
kl 20:00 - 22:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Fri 27 Aug
kl 12:00 - 21:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Sat 21 Aug
kl 08:00 - 23:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 16 Aug
kl 19:00 - 21:00
Styremøte
Gubbestua  
  Les mer  
Sat 14 Aug
kl 08:00 - 23:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Sat 7 Aug
kl 00:00 - 00:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Sun 1 Aug
kl 18:30 - 19:00
Overnatting Hamar Sommerskiskole
Gubbestua  
  Les mer  
Fri 2 Jul
kl 18:00 - 20:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Sat 26 Jun
kl 18:00 - 20:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Sun 20 Jun
kl 08:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Fri 18 Jun
kl 10:00 - 23:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Fri 11 Jun
kl 08:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Wed 5 May
kl 19:30 - 21:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Thu 22 Apr
kl 19:00 - 21:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Sun 18 Apr
kl 09:00 - 20:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Wed 14 Apr
kl 19:30 - 21:30
Møte Hamar O-klubb
Gubbestua  
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 16:30 - 21:00
Yngres utvalg
Gubbestua  
Sesongavslutning   Les mer  
Levert av IdrettenOnline