Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 5 May
kl 19:30 - 21:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Fri 28 May
kl 18:00 - 23:45
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Fri 4 Jun
kl 18:00 - 20:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Fri 11 Jun
kl 08:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sat 26 Jun
kl 18:00 - 20:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sun 1 Aug
kl 18:30 - 19:00
Overnatting Hamar Sommerskiskole
Gubbestua  
Sat 7 Aug
kl 00:00 - 00:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Fri 27 Aug
kl 12:00 - 21:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sat 4 Sep
kl 09:00 - 23:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Fri 10 Sep
kl 13:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sat 18 Sep
kl 10:00 - 09:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Fri 24 Sep
kl 16:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Thu 28 Oct
kl 16:00 - 22:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sat 30 Oct
kl 08:00 - 23:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Thu 30 Dec
kl 13:00 - 23:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Fri 27 May 2022
kl 18:00 - 20:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 5 May
kl 19:30 - 21:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Thu 22 Apr
kl 19:00 - 21:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Sun 18 Apr
kl 09:00 - 20:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Wed 14 Apr
kl 19:30 - 21:30
Møte Hamar O-klubb
Gubbestua  
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 16:30 - 21:00
Yngres utvalg
Gubbestua  
Sesongavslutning   Les mer  
Wed 24 Mar
kl 18:00 - 20:00
Jr/sr samarb gruppe
Gubbestua  
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 18:00 - 20:00
ÅRSMØTE
Gubbestua  
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 01:00 - 01:00
Feiring
Gubbestua  
80 årslag. Marianne Bremnes, maribrem30@gmail.com…   Les mer  
Thu 18 Mar
kl 17:00 - 21:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Wed 10 Mar
kl 18:00 - 20:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 8 Mar
kl 18:00 - 20:00
Møte løypemaskin HSK/OIL
Gubbestua  
  Les mer  
Tue 26 Jan
kl 18:00 - 20:00
Møte rulleskigruppe
Gubbestua  
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 19:30 - 21:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 16:00 - 21:00
Lions kalendersalg
Gubbestua  
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 19:00 - 21:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 20:00 - 22:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 19:00 - 21:00
Styremøte og eo årsmøte
Gubbestua  
  Les mer  
Sat 7 Nov 2020
kl 11:00 - 09:30
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline